BABA się szkoli

Baaardzo nam zależy, żeby wszystkie nasze działania, akcje, szkolenia, superwizje, lekcje, wykłady, wszystkie aktywności i oczywiście nasze poradnictwo były najlepszej możliwej jakości. Czy oferujemy coś naszym beneficjentkom i beneficjentom za darmo, czy odpłatnie – jakość naszej usługi musi być wzorowa. My nie tylko pomagamy kobietom i lobbujemy na rzecz praw kobiet, my pokazujemy, że praca wykonywana przez kobiety jest najwyższej jakosci i najwyższych standardów. To są nasze dwa najważniejsze kierunki i cele.
Dlatego my też się nieustannie szkolimy, doskonalimy i rozwijamy. Fakt, że przyciagamy wolontotariuszki/wolontariuszy – fachowczynie/fachowców, specjalistki/specjalistów, ekspertki/ekspertów oraz młodzież studencką to efekt wypracowanej przez nas przez lata marki – wszyscy wiedzą, że w BABIE można zdobyć doswiadczenie, kompetencje, nabyć rzadkie umiejętności twarde i miękkie, które przydadzą sie w pracy i karierze zawodowej.  Początkującym oferujemy zawsze mentoring, szkolenia, kierujemy na nie tylko jednorazowe szkolenia, ale  półroczne czy roczne  studia kompetencyjne. W BABIE trafia sie do zespołu nagradzanego za jakość i zasięg swojej pracy , poszczególne osoby w zespole takze są nagradzane, np. przez swoje gremia zawodowe, juz 2 nasze prawniczki zdobyły Kryształowe Serca Krajowej Izby Radców Prawnych. Warto zdecydowac sie na wolontariat w BABIE. 
W latach 2018-2019 nasz rozwój, poszerzanie kompetencji, szkolenia w ogromnej mierze zawdzięczamy Fundacji im. Stefana Batorego i otrzymanemu od Funcdacji Grantowi Instytucjonalnemu. Dziękujemy pieknie. Jeśteśmy dumne z tego wsparcia i wdzięczne, ogromnie wdzięczne.