Pomagaj robiąc zakupy online

Witaj!

Czy wiesz, że Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Na czym polega kupowanie przez serwis FaniMani.pl?

Dzięki serwisowi FaniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z Partnerów i wskazujesz naszą organizację, jako tą której chcesz pomagać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/lubuskie-stowarzyszenie-na-rzecz-kobiet-baba/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep https://fanimani.pl/sklepy/, w którym chcesz zrobić zakupy klikając w jego logo.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze – Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Pamiętaj, że korzystając z FaniMani, i to jest najcudowniejsze płacisz tyle samo, co zwykle, a część pieniędzy trafia do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej.

Dzięki FaniMani możesz skorzystać z naprawdę dużej ilości bardzo popularnych sklepów internetowych:

To tylko przykład 1 z 23 stron listy sklepów.

Koszty funkcjonowania serwisu www.FaniMani.pl finansowane są z opłat od Partnerów. Każdy sklep, z którym współpracuje portal płaci za umieszczenie informacji o nim na stronie internetowej www.FaniMani.pl. To dla niego zarówno forma reklamy, jak i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą zarówno pomagać, jak i zbierać fundusze zupełnie za darmo.

Jeśli obawiasz się, że zapomnisz o tym by wejść przez stronę FaniMani, wystarczy jak zainstalujesz Przypominajkę.

Rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajka FaniMani – posiada 2 najważniejsze funkcjonalności. Gdy szukasz produktu w Google – Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani. Druga funkcjonalność to już na stronie sklepu internetowego – umożliwia aktywowanie wsparcia.