Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet

Wciąż jako społeczeństwo i jako państwo lekceważymy problem m.in. przemocy wobec dzieci i nie dostrzegamy, że bycie świadkiem przemocy stosowanej przez dorosłych krzywdzi dzieci, niezależnie od tego, czy spotyka je także inny rodzaj przemocy. Pamiętajcie, że i Wy możecie pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że pomożecie nam dotrzeć do potrzebujących pomocy! Na przykład udostępniając nasze posty na FB.
Chcemy by jak najwięcej osób wiedziało, że może uzyskać pomoc! Jesteśmy dziś i w kolejne dni, miesiące w naszym biurze na Starym Rynku 17, wejście od ul. Lisowskiego 11A w Zielonej Górze od poniedziałku do piątku od 12:00 do 18:00 i pod telefonem 692 064 061 oraz mailem: baba@baba.org.pl.
Czynny jest też nasz TELEFON ALARMOWY: 699 861 113
poniedziałek – środa 9:00-12:00,
czwartek 18:00- 21:00,
piątek – niedziela 15:00 – 18:00.
WSZYSTKIE NASZE PORADY SĄ BEZPŁATNE!
Interwencje są dostępne dla wszystkich pokrzywdzonych, dla osób których prawa są łamane, niezależnie od ich płci, wieku.
Czekamy w BABIE! Czekają specjaliści, oferujący porady prawne, psychologiczne, dyżury pełnią też psychoterapeutki oraz doradczynie, które pokierują Cię do specjalistów, umówią na spotkanie, przygotują plan wyjścia z kryzysu.
Jesteśmy także zdalnie i anonimowo! Możesz dzwonić, możesz mailować, możesz przyjść.
Połączmy siły i razem ruszajmy z Babską interwencją w obronie ludzkich praw kobiet 🙂
Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet to projekt realizowany w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego

 

You may also like