Ł@czymy pomagaczy

laczymy_pomagaczy_logoWitajcie w naszym zdalnym centrum wolontariatu. Dzięki Miastu Zielona Góra możemy pomóc Wam zrealizować pragnienie pomagania innym czy pracowania na rzecz ludzi, świata, zwierząt w sposób dający Wam satysfakcję i poczucie, że robicie właśnie to, czego chcieliście i z ludźmi, którzy mają te same ideały i cele.
W naszej bazie danych są organizacje pozarządowe i instytucje, której realnie istnieją i działają i które potrzebują wsparcia wolontariackiego.
Wybierając Wasze zainteresowania i aktywności, jednocześnie wybieracie w naszej bazie danych te NGO czy instytucje, które złożyły zapotrzebowanie na te same zainteresowania i aktywności. Wyślemy Wam kontakt zatem do tych organizacji, które szukają właśnie takich ludzi, jak Wy.
Do dzieła, możesz poświęcić swój czas efektywnie i przyłożyć pomocną dłoń do robienia rzeczy. Miej cel i sens, a my znajdziemy Ci miejsce, w którym zrealizujesz cele i nadasz sens własnej aktywności
BABY

Jeżeli nie dostaniesz maila potwierdzającego w przeciągu 15 min proszę wyślij do nas informację na adres: laczymy_pomagaczy@baba.org.pl

NGO

Potrzebujesz pomocy?
Szukasz wolontariuszy?
Wypełnij metryczkę organizacji/instytucji oraz zaznacz słowa kluczowe.
Skierujemy do Was wolontariuszki i wolontariuszy, którzy podzielają Wasze zainteresowania i zaznaczyli te same obszary pomocy.

WOLONTARIUSZY

Chcesz pomagać?
Chcesz działać?
Możesz zaangażować się na własnych warunkach i zgodnie z własnymi możliwościami, określić swoje zainteresowania czy obszary pomocy.
Kliknij dowolną liczbę klawiszy (?) na naszej stronie, a system wskaże Ci organizacje i instytucje zainteresowane Twoimi usługami.