Polska Rada Biznesu nagradza Działalność Społeczną

💡 Przyznawana od jedenastu lat nagroda Polskiej Rady Biznesu to najważniejsze wyróżnienie w polskim biznesie. 24-osobowa kapituła Nagrody, powołana przez istniejącą już 30 lat organizację, w tym roku w kategorii Działalność Społeczna nagrodziła 💥 Renatę Durdę, kierowniczkę Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.
💪 To wyjątkowo zasłużone wyróżnienie! Renata wraz ze swoim zespołem od 25 lat realizuje zadania w szeroko pojętym zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i edukacji w tym obszarze. To moja mistrzyni!
❤️ Serdecznie gratulujemy tej nagrody całej Niebieskiej Linii, a w szczególności Renacie. W 2016 roku jako prezeska Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA Anita Kucharska-Dziedzic miała przyjemność odbierać takiego samego Oskara polskiego biznesu. Ważne dla nas wszystkich jest to, że biznes coraz mocniej dostrzega potrzebę działań uwzględniających interesy społeczne 👍 A na zdjęciu oprócz Anity widzicie jeszcze laureatkę Monikę Sajkowską z Dajemy Dzieciom Siłę, która odebrała nagrodę w 2017 r. i laureata Bartosza Pilitowskiego z 2018 r.
A BABA jest w gronie laureatek jeszcze w tej samej działce przeciwdziałania przemocy z Ireną Olczyk z La Strady i Urszulą Nowakowską z Centrum Praw Kobiet.
To jest prawdziwa moc kobiet!❤ Wszystkim laureatkom gratulujemy!

You may also like