WALCZYMY Z PRZEMOCĄ. POMÓŻ NAM!

Kochane/Kochani,
naszym marzeniem są rodziny bez przemocy domowej.
Jednak gdy kobiety zgłaszają się po pomoc do naszego Stowarzyszenia jest nam przykro, bo często jest już za późno – możemy pomóc jedynie w ZNIWELOWANIU SKUTKÓW przemocy. Dlatego rozpoczynamy zbiórkę 5.000,00 zł na nową kampanię edukacyjną – tym razem skierowaną do dziewczynek: „Moja BABSKA przyszłość zależy ode mnie!”.

Tym projektem będziemy ZAPOBIEGAĆ PRZEMOCY.

Zaobserwowałyśmy, że największym zaskoczeniem dla nastoletnich uczestników naszych dotychczasowych projektów było to, że przemoc domowa to przestępstwo, a nie prywatna sprawa rodzinna. Chcemy ten ciągle pokutujący mit „prywatnych konfliktów rodzinnych” rozwiać w czasie naszych najnowszych spotkań z dziewczynkami – spotkań ciekawych, urozmaiconych, prowadzonych przez młode trenerki rozumiejące ich problemy i rozterki.

Przeprowadzimy:
– kampanię informacyjną w internecie
– cykl bezpłatnych warsztatów dla nastoletnich dziewcząt wsparty napisanym przez nas mini-informatorem.

Po prostu nie chcemy, żeby młode dziewczyny zostały klientkami naszego Stowarzyszenia w przyszłości. Wierzymy, że każdy chce tego samego. Jesteśmy otwarte na różne formy wsparcia, ale każda wpłata na nasze konto pozwoli nam już rozpocząć kampanię. Prosimy o wsparcie i wpłatę dowolnej kwoty. Wpłaty można dokonać na nasze konto: 20 1750 0012 0000 0000 2109 8019. Z góry dziękujemy!

Od 22 lat walczymy z przemocą domową i gwarantujemy fachowość i przejrzystość naszych działań. W razie jakichkolwiek pytań oczywiście służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

You may also like