V Marsz Równości w Zielonej Górze

Już w najbliższą sobotę 4 czerwca w Zielonej Górze odbędzie się Wielki Marsz Równości!! 🌈 Start o 12:00. Oczywiście nie może na nim zabraknąć BABY.
Między 13:00 a 18:00 zapraszamy wszystkich na około marszowy Piknik Równości (plac przy Filharmonii Zielonogórskiej). Na tym samym placu, z którego wyrusza marsz, będziemy świętować przez cały dzień. Nie zabraknie naszego stoiska, gdzie będziecie mogli zapoznać się bliżej z naszymi działaniami i działaniami zaprzyjaźnionych z nami organizacji. W tym m.in. @instytut_rownosci !!
Marsz Równości kierowany jest do wszystkich, którzy tego dnia pragną okazać wsparcie mniejszościom i osobom narażonym na wykluczenie. Tym razem marsz będzie jednocześnie wyrazem wsparcia dla Ukrainy.🇺🇦
Zapraszamy gorąco i tęczowo ❤🌈

Pamiętaj, że jeśli doświadczasz opresji, przemocy, dyskryminacji, jeśli nie uzyskałaś/eś pomocy państwa, kiedy łamano Twoje ludzkie prawa, jeśli buntowałaś/eś się i państwo za ten bunt usiłuje Cię ukarać to chcemy Ci pomoc. Realizujemy projekt „Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet” w ramach którego oferujmy pomoc prawną i psychologa.
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

You may also like