W soboty też jesteśmy dla Was!

W soboty oferujemy również pomoc! Czynny jest nasz telefon alarmowy 699 861 113 od 15:00 do 18:00. Możecie też skorzystać 12 lutego 2022 roku (sobota) z naszych porad psychologicznych i prawnych od godz. 9:00 do 12:00 w Klubie Seniora przy ul. Okrzeji 9 w Jasieniu oraz z porad psychologa od godz. 10:00 do 15:00 w Sulęcinie przy ul. Emilii Plater 14.
Przypominamy, że nasze porady specjalistów (prawniczek, psycholożek) odbywają się dzięki współpracy z ośrodkami pomocy społecznej w Jasieniu, Krośnie Odrzańskim, Nowej Soli (gminie), Sulęcinie, Szprotawie, Żarach, w godzinach dopołudniowych i popołudniowych w tygodniu i w soboty.
Wszystkie nasze porady są bezpłatne.
Porady są realizowane w ramach projektu Z BABĄ – PRZECIW PRZEMOCY z Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Telefon alarmowy jest uruchomiony w ramach projektu „Babska interwencja w obronie ludzkich praw kobiet” realizowanego w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

You may also like