Z BABĄ NA WYPRZEDAŻE

Czy wiesz, że Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Korzystaj z oferty 1611 sklepów internetowych i pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów! :) 

Dzięki serwisowi FaniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz u jednego z Partnerów i wskazujesz naszą organizację, jako tą której chcesz pomagać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz naszej organizacji.
Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów!

Jedyne, co trzeba zrobić to wejść na stronę FaniMani.pl wybrać sklep https://fanimani.pl/sklepy/, w którym chcesz zrobić zakupy a w następny kroku wybrać naszą organizację. Zrobić w nim zakupy tak jak zawsze a dzięki Tobie Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Więcej informacji na https://fanimani.pl/lubuskie-stowarzyszenie-na-rzecz-kobiet-baba/ 

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Pamiętaj, że korzystając z FaniMani, i to jest najcudowniejsze płacisz tyle samo, co zwykle, a część pieniędzy trafia do wybranej przez Ciebie organizacji społecznej.

Dzięki FaniMani możesz skorzystać z naprawdę dużej ilości bardzo popularnych sklepów internetowych.

Wybór jest naprawdę duży. Proszę pamiętajcie o nas przy następnych zakupach w sieci!

You may also like