Zapraszamy i przypominamy

Już prawie 19 lat pomagamy Zielonogórzankom i Zielonogórzanom, Lubuszankom i Lubuszanom. Pomagamy, bo chcemy i widzimy sens oraz efekty naszej społecznej pracy. Dopasowujemy sie do Państwa potrzeb, ale mamy wewnetrzny BABOWY regulamin.  Przypominamy zatem:
1) Wszystkie porady w BABIE są anonimowe (prosimy o imię i nr telefonu, zeby potwierdzić wizytę).
2) Pytamy o temat porady, żeby skierować do osoby o własciwych kompetencjach.
3) Wszystkie porady są zawsze bezpłatne dla korzystających. Prosimy o nieprzynoszenie także bombonierek – to kobiece stowarzyszenie i wszystkie, oczywiście, jesteśmy na diecie. 
4) Wszystkie porady świadczone są przez wolontariuszki wielu specjalności. To kobiety pracujące bez wynagrodzenia, poświęcające dla innych ludzi swój czas odbierany rodzinom, często malutkim dzieciom. Szanujmy ich czas i chęć pomagania ludziom. 
5) Prosimy o osobiste rejestrowanie się na spotkania z naszymi specjalistkami. Nie zapisujemy na wizyty, jeśli nie zadzwoni osoba zainteresowana. Odstępujemy od reguły, ale w absolutnie wyjątkowych sytuacjach. Około 80% rejestrowanych wizyt za pośrednictwem osoby trzeciej nie dochodzi do skutku. Czujne jesteśmy zwłaszcza w przypadkach matek, które chcą zapisac na wizytę u prawniczki swoich rozwodzących się lub mających zarzuty karne – synów.
6) Blokowanie miejsc osobom naprawdę potrzebującym pomocy to bardzo brzydka rzecz. Odmawiamy porady osobom wystawiającym nas do wiatru.
7) Przypominamy, że przyjmujemy przede wszystkim osoby w kryzysie, osoby pokrzywdzone przestępstwem i przemocą, które mają pierwszeństwo przed innymi sprawami. 
8) Prosimy także, żeby drobne sprawy i niezwiązane z głownymi zakresami naszej działaności kierować mailem do prawniczki na adres: poradyprawne@baba.org.pl 

You may also like