Poprzyj in vitro dla Zielonej Góry

BABA włączyła się do zbiórki podpisów, aby projekt uchwały o in vitro wprowadzić pod obrady Rady Miasta Zielonej Góry. Uchwała przewiduje, że Miasto przeznaczyłoby kwotę 300.000,00 zł na współfinansowanie tej procedury dla zielonogórskich rodzin. Wiele osób dzwoniło już w tej sprawie do BABY, chcąc złożyć wniosek o dofinansowanie, stad wiemy jak ważny i pilny jest to problem. Przez BABĘ przewijają sie pary pytajace czy i kiedy będzie to możliwe. Tak niewiele i tak wiele jednoczęsnie potrzeba, by uszczęśliwić ludzi, wspomóc ich w ich największym pragnieniu, pragnieniu – dziecka. 
Dlatego przypominamy o możliwości złożenia podpisu na liście poparcia tej inicjatywy w naszej siedzibie i jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony In Vitro dla Zielonej Góry na FB, gdzie można znaleźć aktualne informacje.
Mamy nadzieję, że Zielona Góra, tak jak wiele innych miast w Polsce, będzie czynnie wspierać pary, dla których kosztowna procedura in vitro jest ostatnią szansą na spełnienie marzenia o rodzicielstwie.

You may also like