Zostań fundraiserką/em BABY

LOGO.jpgZostań fundraiserką/em Lubuskiego Stowarzyszenia na rzecz Kobiet BABA, którego prezeska została laureatką Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii Działalność społeczna. Stowarzyszenie BABA w Zielonej Górze istnieje, aby swoją działalnością objąć pomocą i opieką osoby pokrzywdzone przemocą w rodzinie, przemocą seksualną, dyskryminacją i wykluczeniem. Szukamy skutecznej fundraiserki/fundraisera, która (który) będzie pozyskiwać  środki finansowe na działania stowarzyszenia, pomagać nam w utrzymaniu darczyńców, wskazywać nowe ścieżki pozyskiwania środków.
Jeżeli jesteś osobą: po szkoleniu z pozyskiwania funduszy dla NGO i odniosłeś (odniosłaś) pierwsze sukcesy w fundraisingu, nie jest Ci obojętny los osób pokrzywdzonych przemocą, jeżeli wyrzucają Cię drzwiami to wchodzisz oknem, jesteś osobą błyskotliwą, kreatywną, przedsiębiorczą lubisz kontakty z ludźmi bez limitu możesz poświęcić swój cenny czas na pracę to My szukamy Ciebie a TY znalazłaś (znalazłeś) NAS.
Zaoferujemy Ci: nienormowany czas pracy i dopasowany do Twoich osiągnięć system wynagrodzeń 
Zakres obowiązków: Pozyskiwanie funduszy na działanie stowarzyszenia.
Miejsce pracy: Baza w Zielonej Górze – praca na terenie całej Polski.
Wynagrodzenie: Do ustalenia.
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie.
Dokumenty aplikacyjne: CV, List motywacyjny należy przesyłać na adres e-mail baba@baba.org.pl do 20.06.2016 . Nie ukrywamy, że zależy nam na czasie więc nie czekaj do ostatniego dnia. Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatkami (kandydatami). Jeżeli  potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami. 
Zapraszamy do aplikowania!

You may also like