Uwaga – REMONT

Po 10 latach pracy zostałyśmy zmuszone do zmiany lokalu, by ciągle rosnącej liczbie naszych beneficjentów zaoferować godne warunki w stworzonym przez nas wojewódzkim Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem (jednym z 16 w kraju) działającym pod egidą Ministerstwa Sprawiedliwości. Niestety przez półtora roku miasto Zielona Góra nie było w stanie zapewnić nam lokalu o większej powierzchni, kilku pomieszczeniach i z toaletą.

Wszyscy, którzy nas odwiedzali, wiedzą, że musieli stać na ciemnym korytarzu i czekać na kolejkę do prawnika czy psychologa, że wypraszałyśmy z biura, by osoby szukające pomocy nie słuchały wzajemnie swoich historii i danych osobowych. Osoby straumatyzowane bały się popołudniami i wieczorami naszego ciemnego podwórza.

Dlatego skaczemy na głęboką wodę. Wynajęłyśmy lokal na rynku komercyjnym, lokal do generalnego remontu. Przenosimy się na ulicę Lisowskiego, ale najpierw musimy biuro przygotować. Ponieważ utrzymujemy się ze składek, darowizn i dotacji na realizację projektów, nie jesteśmy w stanie samodzielnie wyremontować naszej nowej siedziby, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie. Możesz być naszym kołem ratunkowym. Możesz zaoferować nam swoją pracę, jeśli jesteś budowlańcem albo złotą rączką.

Możesz przekazać nam materiały budowlane lub wyposażeniowe, za wszystko pięknie podziękujemy. Potrzebujemy:
Tynki, grunty, siatki, narożniki, farby na ściany i sufity, drzwi z futrynami, wejściowe i wewnętrzne, farby do okien plus kilka szyb, parapety, podłogi (wykładziny, panele, wszystko jedno), gniazdka, wyłączniki, lampy sufitowe, listwy kryjące i wykończeniowe.. Potem meble biurowe.
Na końcu podziękujemy i otworzymy biuro w nowej lokalizacji!

Możesz i chcesz nam pomóc? – zadzwoń 68 4549232, 68 4571045, 602 558017

You may also like