Wsparcie przelewem online

BABA to – 18 lat działalności, ponad 40 000 udzielonych porad, 500 000 wydanych broszur edukacyjnych, 1000 godzin przeprowadzonych warsztatów edukacyjnych. 

NASZE SPECJALISTKI – WOLONTARIUSZKI pomagają odzyskać stabilizację i zwyczajną ludzką godność. Prawniczki piszą niezbędne pisma, radzą jak rozwiązać problem, psycholożki udzielają wsparcia, wzmacniają, pomagają odzyskać sens i cel życia niezbędny do normalnego funkcjonowania.

NASZA POMOC JEST NIEODPŁATNA – ZAWSZE TAKA BYŁA I ABY MOGŁA BYĆ NADAL ,  potrzebujemy TWOJEGO wsparcia!

Wspieraj BABĘ darowiznami!

Aby wesprzeć nasze Stowarzyszenie  finansowo:

  • Przekaż darowiznę na konto: 20 1750 0012 0000 0000 2109 8019 Reiffeisen POLBANK (w tytule przelewu wpisz „Darowizna na cele statutowe”, a jeśli chcesz być z nami w bieżącym kontakcie – również swój adres e-mail).  Gorąco zachęcamy do złożenia w banku dyspozycji stałego zlecenia przelewu darowizny na rzecz BABY. Niewielkie, ale powtarzalne darowizny są dla nas równie cenne jak większe jednorazowe wpłaty.
  • Skorzystaj z opcji e-przelewu lub płatności kartą za pośrednictwem systemu DOTPAY (panel poniżej).

Uzupełnij Imię, Nazwisko oraz podaj kwotę jaką chcesz przekazać

Imię:
Nazwisko:
Kwota:

 

 

Możesz nas wesprzeć również rzeczowo! Skontaktuj się z nami aby uzgodnić formę i termin przekazania rzeczy.

BABA m.in. wymaga remontów, sporo już zrobiłyśmy  efekty zobaczysz tutaj w najbliższym czasie musimy wymienić okna, drzwi, pomalować ściany i sufity, po to aby nasze/si Podopieczne/ni mogli  być przyjmowani w godnych warunkach a także po często dramatycznych przeżyciach,  poczuć się u nas bezpiecznie.
Każde wsparcie będzie dla nas bezcenne.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE OKAZANE WSPARCIE!!!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy wyraz wsparcia. Osobom, które przekazały nam darowiznę lub swój 1% podatku, staramy się informować o naszych działaniach i dziękować najlepiej, jak umiemy. Dlatego też 1-2 razy w roku wysyłamy na adresy podane w przelewach bankowych (w przypadku darczyńców) i przekazane nam przez urzędy skarbowe (w przypadków osób, które przekazały nam swój 1%) podziękowania oraz egzemplarze naszych materiałów edukacyjnych i innych publikacji. Do przesłania podziękowań wykorzystujemy również przekazane nam adresy e-mail.

Rozumiemy jednak, że możesz nie życzyć sobie takiego kontaktu z naszej strony. W takim przypadku w tytule przelewu dopisz „Brak adresu” lub swój sprzeciw prześlij na adres: baba@baba.org.pl Możesz również podać inny adres do korespondencji. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że darowizny przekazane Stowarzyszeniu na cele statutowe możesz odliczyć od podstawy opodatkowania (osoba fizyczna może w ten sposób odliczyć do 6% uzyskanego dochodu).

Twoje dane przetwarza Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA w celu realizacji umowy darowizny – jest to niezbędne do jej wykonania oraz wypełnienia ciążących na Stowarzyszeniu obowiązków prawnych (np. na podstawie przepisów dotyczących rachunkowości). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przekazania darowizny.

Pytamy o Twoje imię i nazwisko, by wiedzieć, z kim zawieramy umowę. Dzięki temu możemy np. wystawić zaświadczenie o przekazaniu nam darowizny (pozwoli Ci to odliczyć ją od podatku). Podanie adresu e-mail jest niezbędne do technicznej obsługi płatności. Służy nam on również – na podstawie naszego uzasadnionego interesu – do wysłania potwierdzenia wykonania przelewu i podziękowania za wsparcie. Jeśli nie życzysz sobie podziękowań, wyślij swój sprzeciw na adres: baba@baba.org.pl

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. A jeśli uważasz, że Twoje prawa zostały naruszone, masz możliwość złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

 

Jeden komentarz

  1. Strona umożliwiająca dokonanie wsparcia finansowego BABA.ORG.PL za pomocą systemu Dotpay