Coaching, czyli zmiana z Patrycją

12650700_1098826393495107_1197778700_nDołączyła do nas Patrycja Kosiarkiewicz, Lubuszanka, artystka, pasjonatka. Patrycja jednak nie będzie dla nas śpiewać, co robi z powodzeniem od ponad 20 lat, ale pomoże nam coachingowo. Tym samym zaczynamy nowy BABOWY rozdział.
Zapraszamy osoby, które chcą pogłębienia życiowych wglądów, nowego spojrzenia, ewolucji swej osobowości, które być może utknęły i potrzebują bodźca i wsparcia, aby pójść dalej silniejsze i mocniejsze. Właśnie w bycie silną i mocną jako Baby wierzymy. Chcemy też pokazać, jak ważne w tym procesie jest pokochanie samej siebie. Wierzymy, że bez tego wszystko inne może się nie udać, bo więź z naszą kobiecością i wiara w siebie są kluczem metamorfozy.

Patrycja poprowadzi coachingi indywidualne z osobami, które są zdecydowane na przeprowadzenie takiej zmiany we własnym życiu. Czego może ona dotyczyć? Tak naprawdę, wszystkiego.  Sky is the limit – jak powiadają. Mówi się, że proces coachingowy to spotkanie klienta ze samym sobą. Jest w tym dużo racji, bo to właśnie klient wie, czego potrzebuje najbardziej. Choć oczywiście właściwie przeszkolony i doświadczony coach wspaniale katalizuje ten proces. Zatem czy chodzi o odbudowę związku, czy pracę nad własnym charakterem, a może lepszą komunikację z innymi? - Ty wybierasz, a coach podąża Twoim śladem, delikatnie pokazując to, co prawdopodobnie przeoczyłabyś / przeoczyłbyś idąc samodzielnie. Na tym polega magia coachingu  - o czym zaświadczają liczni jego beneficjenci.

Sesje indywidualne będą odbywały się w naszej siedzibie raz na 2 tygodnie i będą trwały około 1, 15 godz. Każda z osób, które się do nas zgłoszą, będzie mogła skorzystać z  serii (6) regularnych spotkań,  podczas których przerobi wybrany przez siebie życiowy tematy i wyjdzie z tego wzmocniona. Przed rozpoczęciem procesu Patrycja opowie o coachingu na krótkiej sesji. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod babowym telefonem 68 4549232 lub adresem e-mail baba@baba.org.pl.
Za zdjęcie Patrycji dziekujemy Kamili Markiewicz - Lubańskiej